Dávid Krisztina világcsúcsa

Dávid Krisztina világcsúccsal nyerte a légpisztolyosok szerdai versenyét az angliai Stoke Mandeville-ben zajló parasportlövő világkupán. (Személyes ismeretség okán is gratulálunk hozzá, és persze Krisztáról mindig is tudtuk, hogy belevaló fegyvermániákus sporttárs!)

A Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) tájékoztatása szerint a magyar versenyző 369 körrel az első helyen zárta az alapversenyt, a döntőben pedig 196 körös világcsúccsal végzett az élen.

Bővebben:

Adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért. További információk

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.